ev-depolama

Ev depolama hizmetlerinden en önemli ayrıntıların kesinlikle güvenlik olduğunu her birimiz kabul edebiliriz. Herkes depolama hizmeti aldığında güvenli bir şekilde eşyalarının saklandığını ve korunduğunu bilmek ister. Bu sadece müşterilerimiz için doğru bir düşünce tarzı değil bizim de yani eşya depolama hizmeti veren şirketimiz için de geçerli bir seçenektir. Özellikle altı ay gibi bir süre için ev depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin ne pahasına olursa olsun doğru bir seçim yaptıklarından emin olmalarını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Önceliğimiz her zaman sizin doğru bir şirket seçimi yaptığınızdan emin olmanızı sağlamaktır.

Ev Depolama Fiyatları

Ev depolama fiyatları bakımından sıradan depolama fiyatlarına oranla yüksektir. Özellikle tüm ev eşyalarını depolamak isteyen ve uzun bir süre depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin uygun fiyatlardan daha kolay bir şekilde yararlanabileceğini bildirmemiz gerekir. Eğer kısa süreli bir ev depolama hizmeti almak istiyorsanız bu seçenekte uygun fiyatlardan sunulabiliyor. Artık Türkiye’de ev depolama hizmetleri de gelişti ve gerekli yatırım hacmine ulaştı. Özellikle 2015 yılından itibaren insanlar artık daha fazla ev depolama hizmetine ihtiyaç duyuyor. Amerika’da son 30 yıldır eşya depolama hizmetleri ciddi bir ilgi ile kullanılıyor ancak ülkemizde henüz yeni bir hizmettir. Ayrıca bu hizmetten sadece gerçek ihtiyaç sahipleri yararlanabiliyor.

Ev Depolama Süreci Nasıl Oluyor?

Ev eşyası depolama hizmetimizden yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın öncelikle bizimle direkt olarak irtibata geçmeleri gerekiyor. Bizimle irtibata geçen müşterilerimize tüm süreç teker teker anlatılıyor. Ancak özellikle merak eden müşterilerimize kısa bir şekilde bilgi verebiliriz. Öncelikle bizimle iletişime geçin, ev depolama için bir nakliye hizmeti de almanız gerekiyor. Eğer böyle bir hizmeti alacağınız sistem bulamıyorsanız şirketimiz bu konuda da size ayrıca yardımcı olabilmektedir. Nakliye edilen tüm eşyalarınız mevcut depolarımıza getirilerek tek bir odaya yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın güvende olduğu tespit edilir ve tüm kapıları kilitlenir. Anahtar sadece sizde olur ve her şey teslim edilmiş olur. Bu saatten sonra bizim yapacağımız tek iş deponuzun güvenliğini sağlamak olacaktır. Detaylı bilgi için önceki yazımızı okuyabilirsiniz.

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required