esya-depolama

Eşya depolama hizmetini siz müşterine sunan firmamız, fazla olan bütün eşyalarınızın istediğiniz sürede depolanmasını sağlamaktadır. İnsanların bazı durumlarda eşyalarını bir depoda bekletmesi gerekebilir. Örnek vermek gerekirse işi gereği farklı şehirlere ya da ülkelere giden kişiler ev eşyalarını götürmek istemeyebilir. Gideceği yerde kalacak yer sorunu yoksa mevcut eşyalarını bir müddet depoya kaldırarak sonra almak isteyebilir. Aynı zamanda kentsel dönüşüme giren konutlarda yaşayan kişiler için de aynı durum söz konusu olabilir.

Eşya depolama güvenli depo hizmetleri bünyemizde deneyimli personellerce sizlere sunulmaktadır. Nasıl ki bir yerden başka yere taşınırken eşyalarınız büyük bir titizlikle paketleniyor ve ambalajlanıyorsa depolama hizmetinde de aynı durum geçerlidir. Eşyaların azık ya da çokluk derecesi önemli değildir. Bütün hepsi ayrı ambalaj malzemeleri ile kaplanarak temiz, rutubetsiz ve kuru olan depolarda sizler için bekletilmektedir. Sigorta ve kasko yapılarak, onları belli bir güvence altına da almış olursunuz. Küçük ya da büyük depolarımızı tercih etmeniz de mümkündür. İsterseniz parça eşyalarınızı isterseniz komple eşyalarınızı depolarımızda bekletmekteyiz.

Eşya Depolama Hizmetlerinden Faydalanmak

Eşya depolama, mevcut olan eşyaların muhafaza edilmesi için kişilere sunulan bir avantajdır. Bu avantajdan faydalanmak insanlar için hem kolaylık hem de pratiklik sağlamaktadır. Birçok türde eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Eşya depolama firmaları arasında şikayeti olmayan FlexiDepo, kaliteli ve sigortalı depolama hizmeti vermektedir.Depolama hizmetleri çeşitli sınıflara ayrılır.Bunlar hakkında bilgi vermek gerekirse;

  • Bireysel eşya depolama: Evinizde fazla olan eşyaları ya da belli bir zaman sonra kullanacağınız eşyaları atmak istemeyip saklamak isteyenlere sunulmuş bir hizmettir.
  • Ofis eşyası depolama: İş yerini belirli bir süre kapatmak ve yeniden açmak isteyenler birçok ofis eşyasını koruma altına almaları gerekir. Aynı zamanda ofisiniz tadilatta ise tadilat süresi içinde onları tozdan ve deforme olmadan korumanız gerekir. Ofis eşyası depolama bu konuda kişilere çözüm önerileri sunmaktadır.
  • Mini depolama: Az olan eşyalarınız için evinizde saklayacak yer bulamıyorsanız bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Çeyiz eşyaları, yazlığa götürülecek eşyalar ya da öğrenci evine taşınması gerekenler bu eşyalara örnektir.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları deponun büyüklüğüne göre değişmektedir. Mini, midi ve maxi depo olarak adlandırılan depolarımız farklı büyüklükte olduğu için az ya da çok bütün eşyalarınızın depolanması için uygundur. Hepsinde kamera ve alarm sistemleri mevcuttur. Hem güvenli hem ambalajlanmış hem de istediğiniz süre kadar eşyalarınızı korumak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizler için ekonomik fiyatlar da sunulmuştur.Semtlere göre eşya depolama hakkında bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayın.

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required