FlexiDepo Depolama Çözümleri

Firmamız müşterilerinin eşya depolama taleplerini dikkate alarak, müşterilerinden gelen geri bildirimler doğrultusunda tamamen kaliteli ve benzersiz bir şekilde hizmet oluşturmak için çalışmaktadır. Her zaman memnuniyet odaklı çalışan firmamız size özel esnek çözüm olanakları sunarak ihtiyaçlarınıza karşı profesyonel olarak hizmet oluşturmaktadır. Firmamız eşya depolama firmaları arasında hem uygun fiyat avantajı sunan hem de profesyonel ve kaskolu hizmet imkanı ile eşyalarınızı garanti altına alan özel bir anlayış ile size benzersiz bir şekilde eşya depoalam hizmeti sunar. 25 yıllık tecrübe ile her zaman güvenli bir şekilde depolama alanı sunan firmamız, kaskolu ve sigortalı olarak taşıma olanaklarından en iyi şekilde faydalanmanıza ortam hazırlar.

Kurumsal Depolama

flexi-depoFirmamızın kurumsal olarak pek çok farklı hizmet alanları mevcuttur. Başta eşya depolama konusunda müşterilerine her zaman üstün hizmet sunmak adına çalışan firmamız aynı zamanda kalite anlamında her zaman benzersiz seviyede çözüm üreterek siz değerli müşterilerimiz adına çalışır. Sizler de eşya depolamak istediğiniz zamanlarda güvenilir ve her zaman işini doğru yapan bir firma arıyorsanız web sitemiz üzerinden bizimle irtibat kurarak ihtiyaç duyduğunuz profesyonel depolama hizmetine kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Kalite denildiği zaman akla ilk gelen eşya depolama firması size özel çözüm olanakları ile tamamen benzersiz bir şekilde hizmet sunarak, eşya depolama konusunda güvenebileceğiniz adres olmaya devam edeceğiz.

Kaliteli ve Güvenli Eşya Depolama

Flexi eşya depolama firması olarak bizler 7/24 sürekli olarak kamera sistemlerimiz ile eşyalarınızı güvence altına alıyor ve eşyalarınızın daha doğru şekilde saklanmasını sağlıyoruz. Eşya depolama firmamız her zaman müşterilerimizden gelen taleplere açık bir şekilde hizmet yürütmektedir. Yani hizmetlerimiz esnek bir şekilde ilerleyerek müşterilerimize nemsiz ve rutubetsiz konforlu bir saklama alana oluşturmak için çalışıyoruz. 

Aylık ödeme sistemlerimiz ile firmamızı her zaman daha kaliteli bir şekle sokmak, daha iyi alt yapı elde etmek ve böylece kazandığımız parayı doğrudan yatırıma dönüştürmek adına çaba sarf ediyoruz. Siz de firmamızın sunmuş olduğu bu benzersiz hizmet modelleri ile kaliteli bir şekilde eşyalarınızı saklayabilir ve uzun yıllar depolama alanlarında bu hizmeti alabilirsiniz.

Peki FlexiDepo Neleri Depolar?

  • * Bireysel Eşya Depolama
  • * Ofis Eşyası Depolama
  • * Mini depolama
  • * Özel Eşya Depolama
  • * Arşiv Depolama

Eşya depolama alanında uzman olan ve geçmişten günümüze eşya depolama konusunda sizlere kaliteli hizmet sunan firmamız, en uygun fiyat avantajları ile sizlerin ihtiyaçlarına çözüm üretiyor. Firmamız gerek alt yapısı gerekse sahip olduğu varlıklar doğrultusunda müşterilerinin eşya depolama konusundaki taleplerine en ince ayrıntısına dek profesyonel olarak çözümler üretmektedir. Kurumsal depolama olarak hizmet sunduğumuz firmalar bünyemizde ofis malzemeleri, arşiv malzemeleri, ofis ekipmanları, makine ve teçhizat farklı eşyaları depolayabilmektedir. Böylece oldukça uzun soluklu depolama imkanı elde edilmektedir. Kurumsal firmaların depoları ve saklama alanları genellikle şehir dışındadır. Şehir dışına ulaşım her zaman mümkün olmayabilir, böylece bu firmaların şehir içinde de kurumsal düzeyde bir saklama alanlarının bulunması her zaman işlerin kolaylaştırılması ve depo alanlarına ulaşımı hızlandırması noktasında büyük önem taşır. Kurumsal firmalar biriken arşivleri, çöpe atılmaması gereken ancak ilerleyen yıllara saklanılması konusunda ihtiyaç duyulan özel evrakları depo alanlarında saklayabilir. Böylece yıllar boyunca güvenli bir şekilde saklama imkanından faydalanır.

Kişisel ve Ticari Depolama Çözümleri

Yurt dışından ürün getirdiğinizde depo alanı arıyorsanız şehir içinde ulaşımı oldukça kolay ve pratik ürün depolamak istediğinizde siz de profesyonel olarak ürünleri kusursuz bir şekilde depolayabilirsiniz. Emanet koli bırakmak istediğinizde firmamız sizler için esnek bir yapıda çözüm imkanı oluşturmaktadır. Aklınıza gelebilecek hemen her türden eşyayı kolay ve hızlı şekilde depolamak için size alan sunan firmamız, depolama alanına ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size firma ya da bireysel olarak ürün depolama hizmeti almanızı sağlar. Depolama hizmeti aldığınız zaman uzun süre eşya depolamak istediğiniz zamanlarda depolama hizmeti aldığınız firmanın kendi mülkü olduğuna dikkat etmelisiniz. Çünkü kendi mülkünde depolama hizmeti sunmayan firmalar bir süre sonra mülk sahibinin mülkü satması ya da devretmesi sonucunda çıkmak sonucunda kalabilir. Bu gibi durumlarda uzun süreli depolama imkanı elde edilemez. Eşya depolama konusu bu bağlamda önemli bir konu olup her zaman size güvence veren ve lokasyon olarak sizi cezbeden alanlardan hizmet almaya özen gösterin. Profesyonel hizmet sunan flexi eşya deposu size ihtiyaç duyduğunuz güvenceyi sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile vermeye hazırdır.

Görseller