istanbulda-kiralik-depo

İstanbul’da kiralık depo arayan müşterilerimizin doğru bir adrese geldiğini belirtmek istiyoruz. Başlangıçta sadece fiyat bilgisi ya da güvenlik bilgisi almak isteyen müşterilerimiz eşya depolama tesisimizi incelediklerinde ve kaliteyi anladıklarında başka bir seçeneğe artık gidemediklerini fark ettik. Buna sebebiyet veren tek durum ise kesinlikle konforlu ve güvenli bir eşya depolama hizmeti veriyor olmamızdır. İstanbul’da kiralık depo aramak samanlıkta iğne aramak gibi olmasa da doğru bir eşya depolama hizmeti bulmak neredeyse imkansız. Özellikle eşya depolama kadar önemli bir hizmeti ek gelir olarak yapmak isteyen kişilerin yüzünden bizim gibi prestij sahibi şirketlerin çok fazla zede aldığını tahmin edebiliyorsunuz.

İstanbul’da Kiralık Depo Ne Kadar?

İstanbul’da kiralık depo ne kadar sorusunu internette arayan müşterilerimiz için verilebilecek tek bir doğru fiyat yoktur. Sebebi ise eşyalarınızın kaplayacağı alan, kiralamak istediğiniz oda ve kiralanacak olan süre ile ilgili çok fazla değişken sebebi ile fiyatlarda değişiklik yaşanabilecektir. Bu değişik fiyat politikası sebebi ile doğrudan blog yazımız içerisinde bir fiyat teklifi sunamıyoruz. Ancak bizimle direkt olarak iletişime geçmeniz durumunda size en doğru fiyatı verebiliyoruz. İstanbul’da kiralık depo fiyatları olağanüstü bir şekilde yükseliyor olsa da eşya depolama şirketimizde fiyatlar daha da uygun hale gelebilmek için uğraşır. Buna sebebiyet veren tek durum ise bir müşterimizin sonraki ilk tercihini yine bizimle yapmasını istememizdir.

İstanbul’da Kiralık Depo Güvenli mi?

İstanbul’da kiralık depo güvenli mi sorusu sadece bizimle çalışmamış olan müşterilerimizin sorabileceği bir sorudur. Bugün hangi müşterimize sormak isterseniz hemen sorabilir ve anında yanıtınızı alabilirsiniz. Eşya depolama şirketimizin çalışma prensipleri vardır ve bu prensiplerden asla ama asla vazgeçemez. Bu sebeple olağandışı durum olmadığı sürece bu prensiplerden vazgeçmeyiz. Çalışma disiplini kazanmış olan şirketimiz bünyesinde bulunan depolarımızın tamamında güvenlik kameraları, güvenlik ekipmanları, alarmlar, güvenlik personelleri ve Alman köpekleri gibi güvenlik için birbirinden önemli uygulamalara ciddi yatırım sağlıyoruz. Güvenlik personelleri bakımından Türkiye’nin en zengin eşya depolama şirketi unvanını sonuna kadar hak etmek için her gün çalışıyoruz.

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required