istanbul-esya-depolama

İstanbul eşya depolama olarak önceliğimizin her zaman güvenli bir şekilde eşyalarınızın saklanacağının teminatını vermek olacaktır. Şirketimiz her zaman İstanbul ili için önemli hizmetleri vermeye çalışıyor. Özellikle nakliyat ve eşya depolama başta olmak üzere pek çok farklı sektörde de yatırımları bulunuyor. Sadece eşya depolama hizmeti için müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde saklanabilmesi adına önemli yatırımlar yapıyor. İstanbul eşya depolama hizmetinden yararlanmak isteyen on binlerce müşterimizin her birinin anında eşya deposuna kavuşabilmesi için depo kapasitelerimizi sürekli olarak yükseltiyoruz. Sadece 2021 yılı içerisinde 20 dönümlük toprak üzerine yeni bir eşya depolama tesisi inşasını tamamladık.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul eşya depolama fiyatları sürekli olarak değişiklik görebiliyor. Özellikle düzenli bir şekilde eşya depolama hizmeti alan müşterilerimizin daha ilk defa eşya depolama hizmeti almış olan müşterimiz ile aynı ücreti ödememesi adına düzenli olarak müşteri takip programları kullanıyoruz. Müşteri takip programlarımız ile İstanbul eşya depolama fiyatları konusunda tüm müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eğer bugün bir eşya depolama fiyatı sormak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve size uygun bir depodan uygun bir fiyat ile teklifte bulunalım. İstanbul eşya depolama fiyatları konusunda sürekli müşterilerine yardımcı olan firmamızın sizin için de mutlaka bir indirim programı olacaktır.

İstanbul’ Eşya Depolamak Güvenli mi?

İstanbul’da eşya depolamak güvenli mi sorusunu sürekli kendi kendine soran müşterilerimizin artık kendini daha fazla güvende hissedebilmeleri için tüm güvenlik önlemlerimizi profesyonel insanlarla beraber alıyoruz. Örneğin eşya depolama tesislerimizin güvenlik ekipmanlarını dünyanın en kaliteli ekipmanlardan seçiyoruz. Güvenlik personellerimizi ise İstanbul’un en ünlü ve kaliteli güvenlik personellerinden seçiyoruz. Ayrıca güvenliğinizi tahsis edebilmek adına tesisimizde birden fazla Alman köpekleri bulunmaktadır. Bu köpekler olası bir yabancının yaklaşması durumunda anında duruma müdahale ediyor. Alman köpeklerimiz sadece gece saatlerinde görevde olduğu için gündüz saatlerinde müşterilerimizin sağlığını tehdit edecek herhangi bir durum yaşanmayacaktır. Gece çalışan köpeklerimiz, güvenlik personellerimiz ve güvenlik ekipmanlarımız (Alarm, güvenli kamerası, polis butonu) ile beraber sizin güvenliğinizi tahsis ediyoruz.

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required