akilli-esya-depolama

Depolama sistemi, içerisine teknolojinin entegre olmasıyla birçok yeniliği karşımıza çıkarmaktadır. Daha sistematik şekilde yapılan depolamalar özellikle kurumsal firmaların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Akıllı depolama adını alan bu teknoloji, günümüzde birçok firma tarafından hizmet olarak sunulmaktadır. Bir sistem içerisinde ilerleyen bu depolama türünde profesyonel bir şekilde hizmet vermek önemlidir çünkü yaşanan bir karışıklık büyük ücretlere sebep olabilmektedir.

İşçi emeğinin yanında teknolojinin kullanılması, daha hızlı ve yoğun bir çalışma temposu yaratabilmektedir. Özellikle lojistik firmaları tarafından kullanılan akıllı depolama sistemleri, FlexiDepo firması tarafından sağlanabilmektedir. Depolamadaki bu yenilikler maliyet azaltma, hızlı erişim ve kolay saklama imkanları sağlamaktadır. Birçok firma bu teknolojiden yararlanmaya başlamıştır.

Akıllı Depolama Hizmetlerimiz

Son zamanlarda teknolojinin insanlarla yoğun olarak buluşmasıyla birlikte birçok firmanın akıllı depolama sistemleri üzerindeki ilgisi son derece artmıştır. Bizler de firma olarak müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için hizmetlerimizi teknolojiye ayak uydurmaktayız. Akıllı depolama sistemleri, birçok yönden artı kazandırmaktadır. Bu artıları sıralamak gerekirse:

  • Makine ve robotlar sayesinde yüksek yerlere ağır ürünlerin yerleşimi kolaylaşmıştır.
  • İnsan gücünün azalması, maliyetleri düşürmüş ve işlem hızını arttırmıştır.
  • Yaşanılan hasarlar ve israflar minimuma inmiştir.
  • Envanter sayımı ve kontrolü oldukça kolay bir hal almıştır.

Tüm bu avantajlar, ticari kuruluşları bu depolama teknolojisine itmiştir. Paylaşımlı alanlarda yüksek teknoloji ile depolama yapabilme, şirketlerin karının maksimize olmasına yol açmıştır.

Firmamız Hakkında

Uzun yıllardır Türkiye içerisinde verdiğimiz hizmetler, müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu planlanarak verilmektedir. Hem sahada hem de müşteri hizmetlerimizde çalışan ekibimiz bu sektörde uzman kişilerden oluşmaktadır. Profesyonel bir şekilde verilen hizmetlerimiz garanti kapsamında sağlanmaktadır. Bir sorun veya sıkıntıyla karşılaşırsanız muhatabınız direkt biz olmaktayız. Akıllı depolama sistemleri hakkında detaylı bilgi almak veya aklınızda bulunan soru işaretlerini gidermek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz haftanın her günü, mesai saatleri içerisinde çalışmaktadır.

Akıllı depolama fiyatları hakkında bilgi almak ve daha detaylı görüşebilmek için randevu almanız sağlıklı olacaktır. Depo otomasyonundan yararlanmanız hem işinizi büyütmede hem de şirketinizi teknolojiyle donatmak için önemlidir. Bizlere ulaşarak depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayın