beykoz-esya-depolama

Beykoz eşya depolama şirketimiz bugün size özel bir duyuru ile geldi. Özellikle düzenli olarak eşya depolama hizmeti ihtiyacı olan müşterilerimizin sevineceği bir yapılanma içerisine girdik. Şirketimiz bu andan itibaren en az 5 defa eşya depolama hizmeti almış olan müşterilerine gizli ve özel bir armağan verecek. Bu armağan içerisinde belki bir ay Beykoz eşya depolama firmaları ya da daha fazla seçenek olabilecek. Bu da demek oluyor ki her altı eşya depolama hizmetinizden bir tanesi bedavaya gelecek. Ancak her müşterimize böyle bir armağan sunma şansımız yok. Sadece kura ile belirlenmiş olan müşterilerimize armağan edilecek. 30 gün içerisinde ise sadece bir kişiye verilebilecek.

Beykoz Eşya Depolama Fiyatları

Beykoz eşya depolama fiyatları bakımından dünyanın en uygun eşya depolama hizmetlerinden bir tanesidir. Özellikle yurt dışı ile kıyaslandığında ülkemizde hatta Beykoz eşya depolama şirketlerinde çok daha uygun fiyatlardan eşya depolama hizmeti alınabildiği tespit edildi. Başlangıçta sadece belirli zümreden kişilere eşya depolama hizmeti veriliyordu ancak artık tüm müşterilerimize depolama hizmeti verilebiliyor. Bunun tek nedeni ise çok fazla talep olmasıdır. Bu da eşya depolama konusunda büyük bir indirim yaşanabilmesine büyük bir olanak sağlıyor. Özellikle düzenli bir sıklıkta eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlardan eşya depolama hizmeti alabileceği aşikârdır.

Beykoz Eşya Depolama Güvenli mi?

Eşya depolama güvenli mi sorusu için yanıtımız kesinlikle evet olacaktır. Özellikle güvenlik açısından yaptığımız büyük yatırımlar konusunda artık daha netiz. Eşya depolama tesisimizde Alman köpekleri, güvenlik ekipmanları, güvenlik personelleri ve çeşitli alarmlar bulunuyor. Geceli ve gündüzlü çalışmak kaydıyla 2 vardiyada 4 güvenlik personeli tesisimizde tüm güvenliği tahsis etmektedir. Önemli ve değerli eşyalarını bizimle saklamayı ve korumayı tercih eden müşterilerimizin asla yanılmasına izin vermiyor ve bizimle çalıştıkları için pişman olmamaları için elimizden gelen tüm işlemleri yapıyoruz. Siz de bizimle çalışarak, eşya depolama hizmetinden memnun kalabileceğinizi anlatıyor ve noktalıyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin ve size uygun depoyu hemen bulalım.Detaylı bilgi için bir önceki yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required