depo-kiralama-fiyatları

Depo kiralama fiyatları her il ve ilçede, kiralanacak olan deponun durumuna, eşyalarınızın kaplayacağı alana ve en önemlisi süreye göre değişiklik gösterir. Bu değişiklik yukarıda da belirttiğimiz gibi pek çok fazla etkenden dolayı gerçekleşir. Örneğin 30 günlük 30 metrekare bir depo kiralamak istediğinizde, 30 günlük 50 metrekare depo fiyatı ile bir olmayacaktır. Ayrıca 90 günden fazla sürede eşya deposu kiralamak istediğinizde şirket olarak siz değerli müşterilerimize ciddi oranda indirimler sağlayabiliyoruz. Uzun vade kiralamak dahi fiyatlarda değişkenlik sağlıyorken direkt olarak fiyat vermek son derece yanlış olacaktır. Eşya deposu kiralama fiyatları için lütfen yazımızın devamını okuyun.

Depo Kiralama Fiyatları Nedir?

Depo fiyatları konusunda şirketimizin pek çok prensip çalışması var. Özellikle uzun süreli ve sürekli olarak eşya deposu hizmeti kiralayan müşterilerimizin standart müşterilerimizden aynı fiyatlarda eşya depolama hizmeti alması beklenemez. Uzun soluklu çalışmak, tercihlerinizi bizden yana tutmak ve her zaman doğru ve güvenli bir eşya depolama hizmeti almak için her zaman İstanbul eşya depolama şirketi ile çalışmanız gerekebilir. Özellikle önemli, değerli ve kalabalık eşyalarınızın saklanması gereken bir alana ihtiyacınız olduğunda bizim her zaman sizin yanınızda olduğumuzu bilmeniz çok önemli bir ayrıntıdır. Nakliye ve taşıma gibi konularda da müşterilerimize ayrıca belirlenmiş olan fiyatlar üzerinden yardımcı olabiliyoruz.

Depo Kiralama Fiyatları İstanbul

Depo kiralama fiyatları İstanbul ilinde çok daha uygundur. Bunun tek sebebi ise İstanbul ilinde çok aşırı bir rekabetin yaşanıyor olmasıdır. Türkiye’de eşya depolama hizmeti henüz yeni yeni yayılan bir iş alanıdır. Bu iş alanı özellikle Amerika’da son 30 yıl içerisinde çok ciddi bir potansiyel kazandı ve bugün milyonlarca dolar sadece eşya depolama hizmetlerine ödemeler yapılıyor. Ancak Türkiye’de henüz yeni ve uygun olmayan fiyatlarla eşya depolama hizmetleri başlamıştı. Ancak şirketimize ait olan depolarda güvenli ve sağlıklı bir şekilde eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Eşya depolama hizmetlerinde genellikle kısa vadeler tercih ediliyor olsa da bizimle uzun soluklu çalışmalar planlayabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve sizin için en uygun depoyu bulalım.Detaylı bilgi için tıklayın.

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required