kurtkoy-esya-depolama

İstanbul’un en bilinen beldelerinden birisi olan Kurtköy’de depolama çözümleriniz için Flexidepo ve hizmetleri yer almaktadır. Kurtköy eşya depolama ihtiyacınız için birden çok avantajlı hizmetlerimiz ile müşterilerimize nitelikli hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Büyük, küçük her türden eşyalarınızı saklamak ve güvenceli bir yerde depolamak istiyorsanız Flexidepo ile iletişime geçmeniz en doğru kararlarınızdan birisi olacaktır. Zira çoğu zaman eşyalar birikir ve devasa yerler kaplarlar. Bu gibi zamanlarda çoğunlukla fazla eşyaların işgal ettiği alanlar boşaltılmak istenir. Bunun dışında oldukça büyük eşyaları da saklamak için yeterli depo alanları mevcuttur.

Kurumumuzda birden fazla seçenek ile eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Bireysel eşya depolama, mini depolama, ofis eşyası depolama, özel eşya depolama, kurumsal depolama ve arşiv depolama gibi her alanda yardımcınız olabilecek nitelikte hizmetler sunulmaktadır.

Flexidepo Ayrıcalıkları İle Hayatınızı Kolaylaştırın

Kurtköy’de yer alan Flexidepo ile istediğiniz süre zarfı boyunca depolama hizmetleri müşterilere verilmektedir. Uzun vadede veya kısa bir süre zarfında depolamak istediğiniz her tarzdan eşyanızı işletmemiz bünyesinde barındırmaktayız.  Bunun yanı sıra emanet edilmek istenilen eşyalar dilediğiniz süre boyunca tutulmakla birlikte sigortalı ve kaskolu olarak da güvence altında tutulmaktadır.  Sigorta ve kaskonun yanı sıra eşyalarınız depoya gitmeden hemen öncesinde güvenli olarak dış yüzeyleri kaplanmakta ve taşıma işlemi o şekilde gerçekleştirilmektedir. İstediğiniz süre boyunca da güvenli depolama işlemi devam etmekte ve eşyalarınızın dış yüzeyleri paketli sarılı bir şekilde muhafaza edilmektedir.Kurtköy eşya depolama firmaları arasından en doğru seçimi yapmak için doğru adrestesiniz.Detaylı bilgi ve rezervasyon yapmak için iletişim sayfasına gidin.

Uygun Fiyat ve Sürekli Destek

Flexidepo her türlü eşya depolama işlemlerinizi donanımlı teknik ekibi ve uygun depolama alanları ile hizmete sunmaktadır. Uygun fiyatlar ile sunulan ayrıcalıklar ve güvenli depolama hizmetleri ile Flexidepo Kurtköy’de müşterilerine hizmet vermektedir.  Kurtköy eşya depolama fiyatları için Flexidepo ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz. İşletmemize resmi telefon hattı üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca işletmemizin verdiği hizmetlerden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için WhatsApp uygulaması üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Uygulama üzerinden verilen canlı destek ile de 7/24 fiyat bilgisi alabilir ve depolama işlemleriniz hakkında gerekli iletişimi donanımlı teknik ekibimiz ile kurabilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayın

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required